کلید طلایی افزایش فالوور به روش ساده و البته اصولی

موضوع اول: افزایش فالور

برای داشتن درآمد بالاتر، برای مشهور بودن، برای موفق شدن در اینستاگرام راهی جز داشتن فالور های واقعی و میلیونی وجود نداره. ما قصد داریم در این مقاله یه کلید طلایی بهت بدیم، می پرسی کلید چی؟؟!!!!!!!

بله کلید طلایی افزایش فالوور به روش ساده و البته اصولی

حتما پروفایل جذاب انتخاب کن

اولین کلید طلایی نمای ویترین کسب و کار یا پروفایل جذاب و زیبای تو هست. عکس پروفایل باید بتونه مخاطب رو جذب خودش کنه و به نوعی مخاطب رو میخ کوب خودش کنه و دلش بخواد یه سری به پیج شما بزنه.

	حتما پروفایل جذاب انتخاب کن

پرسش و پاسخ راه بنداز

افراد بسیاری در خصوص انواع کسب‌وکارها و و موضوعات مرتبط با شما ،سوال های بسیاری دارند و پست‌های پرسش و پاسخ، لایک و کامنت پیج شما را بالا می بره.

	پرسش و پاسخ راه بنداز

همکاری با افراد مشهور و با موفق

انتشار پست مشترک یک روش جالب و جدیدی است که طرفداران هر دو پیج پست مشخصی را دنبال می کنند و این روش هم باعث افزایش فالوور می شود.

	همکاری با افراد مشهور و با موفق

استفاده از مسابقه و جایزه در پیج

بسیار از افراد موفق برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود مسابقاتی را برگزار می کنند و جوایز ارزشمندی را برای برندگان خود در نظر می گیرند.

	استفاده از مسابقه و جایزه در پیج

موضوع دوم:
تیک آبی اینستاگرام

میخوای اصل باشی، نگران نباش با ما در آموزش تیک آبی ایستاگرام همراه باش
ساده ترین روش به دست آوردن تیک آبی اینستاگرام، تضمین در دریافت تیک آبی، سریع ترین روش کسب تیک آبی اینستاگرام، آموزش تیک آبی در چند دقیقه
تشخیص صفحه رسمی از صفحه فیک/ آیا تا بحال به گوشتون خورده که فردی گفته باشه من فلان مطلب رو منتشر نکردم، این حرف من نیست!!!!!!!!!؟؟ مخصوصا افراد مشهور، سلبیریتی ها، سوال اینجاست که ما از کجا بفهمیم کدام یک از این اکانت‌ها، صفحه رسمی آن فرد معروف است؟ و کدام یک از ‌آن‌ها فیک می‌باشد؟ تیک آبی (Verified badge) یک قابلیت برای تشخیص صفحات رسمی و معتبر از صفحات فیک هست. به این صورت که اگر یک پیج دارای تیک آبی باشد، یعنی آن صفحه، پیج اصلی هست، پس با ما همراه باشید تا طی این آموزش یاد بگیرید چطور تیک آبی رو به دست بیارید.

آموزش تیک آبی ایستاگرام

توضیحات تکمیلی تیک آبی اینستاگرام

اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی از قبیل فیسبوک و توییتر دارای قابلیت تیک آبی می باشند که از آن برای نشان دادن اینکه، اکانت مورد نظر رسمی می باشد، استفاده می کنند؛ به منظور رسمی کردن اکانت اینستاگرام نیاز به اطلاعاتی مثل نام، زمینه فعالیت، تصویر پاسپورت، گواهینامه و یا هر مدرک از هویت که نشان دهنده اکانت رسمی شما است، می باشد، بنابراین برای افرادی که دارای چندین اکانت می باشند، به طوری که نتوان اکانت رسمی را از اکانت تقلبی و فیک آنها تشخیص داد، راهکار بسیار مناسبی است

	توضیحات تکمیلی تیک آبی اینستاگرام

شرایط دریافت تیک آبی

برای اینکه درخواست شما مبنی بر رسمی کردن اکانت تایید شود شرایط پیچیده و دشواری وجود دارد برای راهنمایی بیشتر در این زمینه به نکات زیر توجه نمایید.
در ابتدا، اعتبار اکانت اهمیت دارد. یعنی اکانت مربوط به شخص یا برندی معتبری باشد، صفحات سرگرمی تیک آبی دریافت نمی کنند.
مورد دوم، اکانتی که قصد تایید کردن آن را دارید باید به شما و کسب و کارتان تعلق داشته باشد و اگر دارای چند اکانت باشید، تنها یکی از اکانت ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهید کرد.
مورد سوم اینکه اکانت شما شامل اطلاعاتی همچون نام، بیوگرافی، تصویر پروفایل باشد و حداقل یک پست باید داشته باشد.
مورد چهارم اینکه مشهور بودن اکانت شما اهمیت دارد و توسط دیگران زیاد جست و جو شده باشد.

شرایط دریافت تیک آبی

مراحل دریافت تیک آبی

به منظور گرفتن تیک آبی اینستاگرام،  ابتدا صفحه پروفایل تان در اینستا گرام را باز نمایید.

مراحل دریافت تیک آبی

اکنون مانند تصویر زیر، به صفحه تنظیمات رفته و گزینه Request verification  را برای ارسال درخواست رسمی کردن اکانت تان در اینستا به منظور Get Verified on Instagram in bio and story را انتخاب کنید.

 مانند تصویر زیر

همانند تصویر، پنجره ای نمایش داده می شود که باید اطلاعات برند و یا کسب و کار آنلاین خود را بر اساس توضیحاتی که در ادامه در اختیارتان قرار خواهیم داد، درج نمایید.

همانند تصویر

همانطور که در تصویر بالا می بینید، در ابتدا، آی دی شما در قسمت User name نمایش داده می شود. در قسمت Full Name باید نام کامل خود را وارد نمایید. که باید پاسپورت یا گواهینامه رانندگی همخوانی داشته باشد. در آخر بر روی آیکن Choose File که در مقابل آیکن Please attach a photo of your ID قرار دارد، کلیک کرده و تصویر شناسنامه، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی تان را وارد کنید. در نهایت بر روی گزینه Send کلیک کنید. در نهایت بعد از چند روز  پیغامی در صفحه notification شما ارسال می شود که موافقت یا رد شد درخواست شما در آن مطرح می شود.

بخش پایانی

حضور کاربران بسیار زیاد در اینستاگرام باعث شد تا بسیاری از افراد به کسب و کار در آن بپردازند و از پتانسیل بسیار بالای آن نهایت استفاده را ببرند و امروزه اینستاگرام به یکی از بهترین و پولساز ترین حوزه‌ های کسب درآمد تبدیل شده است و کار با آن به یک حرفه پردرآمد تبدیل شده است.