چگونه در 6 مرحله ساده در سال 2022 در اینستاگرام تأیید شوید

با گذراندن مراحل گفته شده در این مقاله یک درخواست تایید برای اینستاگرام ارسال کنید و برای تیک آبی اقدام کنید.

تایید اینستاگرام به چه معناست؟

تأیید اینستاگرام به معنای دریافت تیک آبی رنگی است که به سایر کاربران در پلتفرم می گوید که این حساب متعلق به هنرمند، برند یا سازمانی است که آن را مدیریت می کند.

احتمالاً در شبکه های اجتماعی مختلف پیج هایی با نشان تیک آبی را دیده اید. مانند توییتر، فیس بوک و تلگرام و …

 تیک آبی نشان می دهد که این پلتفرم تایید کرده است که حساب مورد نظرمورد اعتماد است، یا حداقل آنها همان چیزی هستند که می گویند.

تیک آبی برای برجسته کردن حساب‌های واقعی طراحی شده‌اند، به طوری که کاربران اینستاگرام  مطمئن خواهند شد که شخص یا برند واقعی را دنبال می‌کنند. تیک آبی به راحتی در نتایج جستجو قابل مشاهده می باشد و قدرت شما به مخاطبانتان منتقل می کند.

مفهوم تاییدیه اینستاگرام

می توان درک کرد که چرا نشان تأیید یک نماد وضعیت ارزشمند می باشد. زیرا کمیاب هستند، و به برند شما اعتبار می بخشند و باعث اعتماد سازی بیشتر مخاطبانتان نسبت به شما خواهند شد.

اگر حساب‌های تایید شده به طور متوسط ​​تعامل بیشتری را به دست می‌آورند، به این دلیل است که اکثرا محتوای با کیفیت و مفید را ارسال می‌کنند که با مخاطبانشان تعامل بیشتری برقرار می کند

و نه به این دلیل که اینستاگرام برای این گونه حساب ارزش بیشتری قائل باشد

و اما سوال مهم : چه کسانی می توانند در اینستاگرام تایید شوند؟

هر کسی می تواند در اینستاگرام برای تیک آبی درخواست کند. با این حال، اینستاگرام در مورد اینکه چه کسی واقعاً تأیید می‌شود، بسیار سخت‌گیر است. بنابراین، اگر دارید که بسیار پرطرفدار است، چگونه می توانید که این معیارها را برآورده ‌کنید؟

به عنوان مثال، فقط به این دلیل که تیک آبی در توییتر یا فیس بوک دارید، دلیلی نمی شود که در اینستاگرام نیز تیک آبی را دریافت کنید.

اینستاگرام اشاره کرده است که : «فقط برخی از چهره‌های عمومی، سلبریتی‌ها و برندها تیک آبی را در اینستاگرام دریافت می‌کنند.» به عبارت دیگر: “فقط حساب هایی با احتمال جعل هویت”.

در اینجا ما در مورد واجد شرایط بودن به شما خواهیم گفت.

ابتدا، باید به شرایط خدمات و دستورالعمل‌های انجمن پایبند باشید. علاوه بر این، حساب شما می بایست هر یک از این معیارها را داشته باشد:

معتبر بودن :

آیا حساب شما نماینده یک شخص واقعی، کسب و کار ثبت شده یا برند است؟ شما نمی توانید یک صفحه بی ارزش یا یک حساب طرفدار باشید.

منحصر به فرد :

فقط یک حساب برای هر فرد یا کسب و کار می تواند تأیید اینستاگرام را دریافت کند، به استثنای حساب های خاص زبان.

دسترسی عمومی :

حساب های خصوصی اینستاگرام واجد شرایط دریافت تایید نیستند.

کامل بودن :

آیا یک بیو کامل، عکس پروفایل استاندارد و حداقل یک پست در پیجتان دارید؟ اینها حداقل شریط برای ارسال درخواست می باشد

مورد توجه بودن :

اینستاگرام یک نام قابل توجه را؛ به عنوان نامی که “معروف” و “به شدت جستجو شده” باشد تعریف می کند.

اگر نسبتاً مطمئن هستید که پیج شما این معیارها را دارد، وقت آن است که اقدام کنید و حساب اینستاگرام خود را تأیید کنید.

نحوه تایید در اینستاگرام در ۶ مرحله

فرآیند تایید در اینستاگرام در واقع بسیار ساده است:

به پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی نماد همبرگر در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید

روی تنظیمات ضربه بزنید

روی Account ضربه بزنید

روی درخواست تأیید ضربه بزنید

فرم درخواست را پر کنید.

نام قانونی شما

« عنوان» یا نام کاری شما (در صورت وجود)

دسته یا صنعت خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال: وبلاگ نویس/اینفلوئنسر، ورزش، اخبار/رسانه، کسب و کار/برند/سازمان و غیره)

همچنین باید عکس شناسنامه رسمی دولتی خود را ارسال کنید. برای افراد، این می تواند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت باشد. برای مشاغل، یک قبض آب و برق، یک سند رسمی تجاری یا پرونده های مالیاتی ارسال شود.

سپس روی ارسال ضربه بزنید.

نحوه درخواست تاییدیه اینستاگرام

طبق گفته اینستاگرام، پس از اینکه تیم آنها مدارک شما را بررسی کرد، در تب اعلانات خود پاسخی دریافت خواهید کرد.

 به دلیل مشکلات گذارش شده و مداوم با کلاهبرداران، تذکر این نکته لازم است که اینستاگرام در جواب تاییدیه هرگز به شما ایمیل نمی‌زند، درخواست پول نمی‌کند یا با شما تماس نمی‌گیرند.

در عرض چند روز یا یک هفته (بعضی اوقات ممکن است تا 30 روز طول بکشد)، یک بله یا خیر مستقیم دریافت خواهید کرد. بدون بازخورد یا توضیح.

این یک نمونه است برای رد صلاحیت دریافت تیک آبی:

پیام رد صلاحیت به درخواست  تیک آبی

و این یک نمونه است از تاییدیه اینستاگرام برای دریافت تیک آبی در پیج شما:

تاییدیه اینستاگرام برای درخواست تیک آبی
10 نکته برای تایید شدن در اینستاگرام

هر کسی می تواند برای تایید در اینستاگرام اقدام کند. اما در واقع دریافت تاییدیه بسیار سخت تر است.

در این قسمت برای شما بهترین روش‌هایی را آورده ایم که شانس شما را برای تأیید اعتبار در حین تلاش به حداکثر می‌رساند.

سعی نکنید یک نشان تأیید اینستاگرام بخرید

اگر کسی به شما پیشنهاد فروش تیک آبی را داد اصلا این کار را انجام ندهید.

همین امر در مورد هر برنامه شخص ثالث یا حساب تصادفی که “بازپرداخت کامل” را ارائه می دهد صدق می کند.

 و برای هر حساب تصادفی که به شما پیام می دهد کلاهبرداری بیش نخواهند بود

کلاهبرداران دریافت تیک آبی

کلاهبرداران اینستاگرام می‌دانند که مردم و کسب‌وکارها در مورد تیک آبی احساسات زیادی دارند و برخی از این فروشنده ها در ظاهر قانونی بسیار مؤجه هستند، بنابراین مراقب باشید. و به یاد داشته باشید که اینستاگرام هرگز برای تایید حساب درخواست پرداخت هزینه نخواهد کرد و هرگز با شما تماس نخواهد گرفت.

فراموش نکنید تنها راه تأیید صحت از طریق فرم رسمی است،

برای حساب های فریبکار نظارت کنید

اگر دائماً افراد با حساب‌های غیرمجاز، جعلی به فکر جعل هویت برند شما هستند، خبر خوبی برای شما داریم. شما کاندیدای اصلی برای تایید در اینستاگرام هستید. به هر حال، تشخیص حساب‌های واقعی از جعلی با سخت گیری های مخصوص به خود انجام خواهد شد.

حسابرسی سالانه رسانه های اجتماعی شما باید روشن کند که آیا حساب های فریبنده برای شما مشکل ایجاد می کنند یا خیر.

فالوورهای (واقعی) بیشتری داشته باشید

برای ارسال درخواست اعداد مشخصی وجود ندارد اما صادقانه گاهی اوقات به نظر می رسد که برای تأیید صحت به یک حداقل تعداد فالورهای حقیقی نیاز دارید. مطلقاً هیچ مدرکی وجود ندارد که این یک قانون واقعی است، اما – ضرری ندارد؟

نکته حرفه ای: فقط سعی نکنید از میانبر استفاده کنید و فالوورهای اینستاگرام خود را خریداری کنید. (به‌علاوه، زیر پا گذاشتن دستورالعمل‌های انجمن و بعد آن درخواست از اینستاگرام برای بررسی حساب شما، راه بسیار مؤثری برای بسته شدن حساب شما است.)

هر پیوند بین پلتفرمی را در بیو خود حذف کنید

برخی ممکن است این را یک حرکت کوچک بدانند ، اما اینستاگرام اصرار دارد که حساب‌های تایید شده نمی‌توانند پیوندهای به اصطلاح «افزودن من» را به سایر خدمات رسانه‌های اجتماعی در بیوگرافی پروفایل اینستاگرام خود داشته باشند. می‌توانید پیوندهایی به وب‌سایت، صفحات فرود یا سایر ویژگی‌های آنلاین خود اضافه کنید، فقط مطمئناً به حساب YouTube یا Twitter خود پیوند ندهید.

از طرف دیگر، اگر در پروفایل فیس بوک خود علامت آبی دارید اما در حساب اینستاگرام خود ندارید، اینستاگرام به صراحت شما را تشویق می کند که از صفحه فیس بوک خود به اکانت اینستاگرام خود پیوند دهید تا صحت خود را اثبات کنید.

بسیار جستجو شده باشید

در بحث رسانه های اجتماعی ارزش در کشف ارگانیک و طبیعی است

اما وقتی نوبت به تایید می‌رسد، اینستاگرام می‌خواهد بداند که آیا مردم آنقدر به شما اهمیت می‌دهند که نام شما را به‌طور خودجوش در نوار جستجو تایپ کنند.

در حالی که اینستاگرام تجزیه و تحلیل این داده‌ها را ارائه نمی‌کند، اما تجربه نشان می دهد ،که اینستاگرام قطعا بررسی می‌کند که کاربران چقدر شما را جستجو می‌کنند.این نکته کمک خواهد کردکه ما را به نقطه بعدی هدایت شویم…

زمانی که نام شما در اخبار است درخواست دهید

خودتان را گوگل کنید و ببینید آیا برند شما در چندین منبع خبری معرفی شده است؟ آیا در یک بیانیه مطبوعاتی ا مورد توجه قرار گرفته اید؟ آیا در یک نشریه بزرگ بین المللی پروفایل دارید؟

اگر روابط عمومی تا کنون برای برند شما اولویت نداشته است، ممکن است زمان بیشتری برای اثبات اینکه چقدر «قابل توجه» هستید نیاز داشته باشید. به خصوص به این دلیل که جایی برای ارائه مدرک شما وجود ندارد.

 اینستاگرام تحقیقات خود را انجام می دهد، بنابراین این به شما بستگی دارد که مطمئن شوید اخبار شما بالاتر از حد است و نادیده گرفتن آنها توسط اینستاگرام غیرممکن است.

اگر اخیراً توجه‌های بادآورده‌ای را بدست آورده اید، یا در حال برنامه‌ریزی یک اعلامیه بزرگ هستید، به فکر استفاده از این موقعیت و ارسال درخواست باشید تا زمانی که نامتان داغ است.

با یک آژانس یا تبلیغاتی کار کنید

اگر بودجه و سرمایه کافی دارید، یک آژانس دیجیتال معتبر را استخدام کنید که به ابزارهای پشتیبانی فیس بوک دسترسی دارد. این آژانس می‌تواند درخواست‌هایی برای ادعای نام کاربری، ادغام حساب‌ها و تأیید حساب‌ها از طریق پورتال صنعتی خود ارسال کند.

این کار تضمین شده نیست اما درخواست یک متخصص فیسبوک از طریق پنل پشتیبانی شرکای رسانه اهمیت بیشتری دارد و شما را از سایرین متمایز می کند.

صادق باشید

این نکته شاید از دید شما بی ربط باشد، اما لازم است بگوییم که در ارسال درخواست خود برای تأیید، باید بیش از هر چیز صادق باشید.

از نام واقعی خود استفاده کنید یک دسته بندی مناسب را انتخاب کنید. قطعا هیچ سند دولتی را جعل نکنید.

اگر حقیقت را در هر جایی از برنامه خود نقض کنید، اینستاگرام می گوید که نه تنها درخواست شما را رد می کند، بلکه ممکن است حساب شما را نیز حذف کند.

مطمئن شوید که پروفایل و بیوگرافی شما کامل و موثر است

الزامات فهرست شده اینستاگرام برای تأیید (بیوگرافی، عکس پروفایل و یک پست؟

اما این ها به تنهایی کافی نیستند

شما با بهینه‌سازی بیو اینستاگرام ؛ نه تنها تیم تأیید را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه می‌تواند سودهای بیشتری را در قالب جذب فالوورها و تبدیل‌های جدید برای شما داشته باشد.

اگر بار اول رد شدید، دوباره امتحان کنید

اگر بعد از تمام تلاش‌هایتان، اینستاگرام درخواست شما را رد کرد مجددا از این فرصت استفاده کنید تا اهداف خود را به پایان برسانید و تلاش خود را بیشتر کنید.

فراموش نکنید ارسال درخواست برای شما هزینه ای ندارد اما قطعا سودهایی که با دریافت نشان دریافت خواهید کرد بیشمار است

استراتژی اینستاگرام خود را تقویت کنید، دنبال کننده اختصاصی و هدفمند بیشتری جذب کنید و همچنین از پلتفرم تبلیغاتی استفاده کنید.

و سپس، 30 روز مورد نیاز را منتظر بمانید یا اینکه مدتی را صرف افزایش شاخص های کلیدی عملکرد خود کنید،و سپس می توانید دوباره درخواست دهید.

درخواست مجدد برای تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام که آن را با عنوان Verified Badge هم می‌ شناسیم و نمادی است که در کنار نام کاربری حساب افراد معروف دیده می‌ شود و این نماد تشخیص صفحات اصلی این افراد را از صفحات جعلی برای کاربران آسان می‌ کند.