برادران محمدی در سال 1385 با یک تیم 5 نفره این سایت را استارت زدند و هر دو برادر از تمام توان خودشان در زمینه برنامه نویسی و گرافیک استفاده کردند و تمرکزشان را بر تولید محتوای قدرتمند گذاشتند و توجه به تیم سازی بقدری مهم است که سرمایه گذاران زیادی به جای سرمایه گذاری روی ایده بر روی تیم سرمایه گذاری می کنند و ایده را تا حدی تعدیل می کنند یا تغییر می دهند.

دلایل بسیاری وجود دارد که دیجی کالا را به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل کرده است ولی این دو ویژگی مهم ترین آنها است و مدیران دیجی کالا با استفاده درست از این مزایا قدمت این فروشگاه اینترنتی و بکار بردن صحیح این روش توانسته اند موفقیت های زیادی کسب کنند و دیجی کالا سایت فروشگاهی می باشد که نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی قدمت و اعتبار بیشتری دارد و به همین دلیل هرگاه کاربران قصد خرید کالا های دیجیتال را داشته باشند و مخصوصا کالا هایی از قبیل گوشی همراه ابتدا به سایت فروشگاهی دیجی کالا مراجعه می کنند.

جمع آوری مشخصات کاربران

جمع آوری مشخصات کاربران

طبق تحقیقات انجام شده روی رفتار کاربران اینترنت که حدود 95 درصد از کاربران پس از خارج شدن از یک سایت آن سایت را گم می کنند و دیگر نمی توانند به آن مراجعه کنند و یکی از دلایل موفقیت دیجی کالا استفاده از صفحه فرود است و دیجی کالا از مشتریان خود ایمیل و شماره موبایل و نام آنها را می خواهد و سپس در بازه های زمانی خاص و برنامه ریزی شده اقدام به ایمیل مارکتینگ می کند.

برای مثال در روز مادر صفحه فرودی با انواع محصولاتی که مردم در طبقه های مختلف خریداری می کنند آماده می کند و سپس با ارسال ایمیل به مشتری های قبلی آنها را به این صفحه دعوت می کند و با این کار علاوه بر اینکه دائما وب سایت خود را به مشتری ها یادآوری می کند و محصولات مناسب هر زمان را هم به صورت هدفمند به مشتریان خود نشان می فروشد.

عوامل ظاهری در سایت

عوامل ظاهری در سایت
 • بخش نظرات قوی و پاسخ دهی به نظرات کاربران
 • نمودار پیشرفته تغییر و نوسانات قیمت محصولات
 • امکان مقایسه حرفه ای محصولات
 • اطلاعات کامل و جامع در مورد هر محصول
 • قالب با رنگ های روشن و رعایت روانشناسی رنگ در خرید
 • بروز بودن موجودی کالا ها و موجود بودن بیشتر محصولات اصلی
 • پشتیبانی فعال و همیشگی
 • گارانتی تعویض محصول
 • تخفیف های ویژه و خلاقانه
 • جست و جوی پیشرفته بر اساس فیلتر ها و ویژگی های محصول همچون جستجو بر اساس برند و حداقلی و حداکثری قیمت و مشخصات وسیله مورد نظر

تولید محتوای حرفه ای

تولید محتوای حرفه ای

یکی از دلایل مهم موفقیت دیجی کالا تولید محتوای حرفه ای آن است و دیجی کالا بخشی را تحت عنوان دیجی کالا مگ یا مجله دیجی کالا دارد که در آن محتوا های مختلفی را قرار می دهد و شما می توانید در این بخش اطلاعات زیادی را در مورد علم و فناوری ، محصولات جدید ، سرگرمی و … به دست آورید و اما بهتر است بدانید که تولید محتوای دیجی کالا تنها به محتوای متنی محدود نمی شود و این مجموعه با استراتژی های خاصی که دارد به صورت تخصصی در زمینه تولید محتوای تصویری و ویدیویی هم فعالیت می کند و به همین منظور در سال 1390 رسانه ای را تحت عنوان رسانه تصویری دیجی کالا یا DigiKala TV راه اندازی کرد و این رسانه برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه محتوا های آموزشی ویدیویی کرد.

استراتژی دیجی کالا برای جذب مشتری آن هم به شیوه تولدی محتوای ویدیویی سبب شد تا بتواند به عنوان یک مرجع مهم و قابل اعتماد برای کسب اطلاعات در زمینه های مختلف برای کاربر تبدیل شود و این سایت فروشگاهی در مدت زمان کوتاه توانست به سرمایه ای کلان دست پیدا کند و در این زمینه کاملا شناخته شد و بعد از مدتی اقدام به مدرن و جذاب تر کردن ظاهر سایت کرد و در شغل خود بسیار حرفه ای گشت و در نهایت به اجناس خود تنوع بخشید و کالا های بیشتر و متنوع تری را از طریق فروش آنلاین برای کاربران که قصد خرید کالا های دیجیتال را داشتند ارائه کرد و بصورتی که کاربران می توانند کالا هایی مانند سشوار و یا اتوی مو را از این فروشگاه اینترنتی خریداری کنند.

برای فهمیدن روش کار دیجی کالا باید استارتاپی ها یا کسانی که شروع به راه اندازی سایتی می کنند زیر نظر گرفت و سایت فروشگاهی دیجی کالا از سال 1385 شروع بکار کرده است و دیجی کالا به راحتی به این موفقیت نرسیده است و زمانی که دیجی کالا شروع به کار کرد فناوری اطلاعات کشور زیر ساخت های مناسبی نداشت و قوانین کامل و روشنی برای این کار کسب و کار در اینترنت و تجارت الکترونیکی وجود نداشت و در این گونه کسب و کار ها باید صبر و پشتکار داشت و موفقیت به راحتی بدست نمی آید و این مشکلات برای همه کسانی که در این زمینه فعالیت دارند هم وجود دارد.

برای پایداری و موفقیت کسب و کار در این زمینه باید تلاش مداوم کرد و هرگز عقب نشینی نکرد و ممکن است خیلی از عوامل وبمستر ها را ناامید کند و یا فکر کنند بعد از گذر زمان هیچ پیشرفتی نکرده اند ولی این ها دلیلی برای عدم موفقیت نیست و بدانید شما هر چقدر تلاش کنید و راه درست و مناسبی را برای موفقیت در پیش بگیرید بی نتیجه نمی ماند بلکه زمانی که موفقیت حاصل شد به گونه ای جلوه می دهد که انگار این ها موفقیت حاصل در یک شب است.

به کارگیری سیستم مارکت پلیس

به کارگیری سیستم مارکت پلیس

یکی دیگر از دلایل موفقیت دیجی کالا استفاده از طراحی سایت چند فروشندگی است و دیجی کالا توانسته است به خوبی سیستمی را راه اندازی و مدیریت کند که تمامی فروشندگان از سراسر کشور بتوانند در این سایت فروش داشته باشند و همین مسئله توانسته است تنوع کالایی این سایت را افزایش دهد و از طرفی علاوه بر تنوع محصولات ، تنوع قیمت و رقابت میان فروشندگان هم سبب افزایش کیفیت فروش شده است و همین مسئله به راحتی رضایت کاربران را جلب کرده است.

خدمات و پشتیبانی قوی

خدمات و پشتیبانی قوی

از دیگر دلایل موفقیت دیجی کالا می توان به خدمات و پشتیبانی قوی آن اشاره کرد و شما می توانید به راحتی و با ضمانت اصالت کالا محصولات مورد نظرتان را تهیه کنید و علاوه بر ضمانت اصالت کالا دیجی کالا استراتژی های دیگری را هم در پیش گرفته است همچون سهولت خرید ، امکان مقایسه محصولات با یکدیگر ، ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز ، تضمین قیمت ، حمل رایگان ، تنوع بالای محصولات ، ارائه طرح های ویژه فروش از جمله خدماتی است که در دیجی کالا عرضه می شود.

طرح های وفاداری مشتری

طرح های وفاداری مشتری

یکی از راهکار هایی که به شما کمک می کند تا در سطح اینترنت حضور دائمی داشته باشید و آن هم جذب مشتری های وفادار است که ممکن است مشتریان زیادی برای خرید به سایت شما مراجعه کنند و اما زمانی می توانید به سود بیشتری برسید که آنها را به مشتری دائمی و وفادار تبدیل کنید و استراتژی دیجی کالا برای جذب مشتری های وفادار به این گونه است که با ارائه تخفیفات ویژه سعی کرده است آنها را برای خرید مجدد به فروشگاه جذب کند.

تبلیغات اصولی و گسترده

تبلیغات اصولی و گسترده

یکی دیگر از دلایل رشد دیجی کالا تبلیغات در سطح وسیع بوده است و تبلیغات دیجی کالا آنقدر گسترده و اصولی بوده که برخی مردم تصور می کردند تنها فروشگاه اینترنتی در ایران دیجی کالا است و البته این مسئله ضعف رقبا در تبلیغات را هم نشان می دهد.

سایت و اپلیکیشن قوی

سایت و اپلیکیشن قوی

سایت و اپلیکیشن در موفقیت یک فروشگاه اینترنتی تاثیر زیادی دارد و دیجی کالا هم این نکته را به کار گرفت و علاوه بر یک سایت خوب با امکانات کامل اپلیکیشن مناسبی را در اختیار مردم قرار داد.

طراحی حرفه ای صفحه محصول

طراحی حرفه ای صفحه محصول

طراحی صفحه محصول دیجی کالا بسیار حرفه ای بوده است و کاملا برای جلب اعتماد کاربران طراحی شده است و طراحی صفحه محصول جذاب و کاربر پسند و یکی از دلایل رشد دیجی کالا و فروشگاه های اینترنتی است و دیجی کالا در طراحی صفحه محصولات به موارد زیر پرداخته است.

 • طراحی فیلتر و جستجوی پیشرفته ی محصولات
 • لیست فروشندگان محصول و امتیاز هر فروشنده
 • درج نمودار قیمت محصولات در بازه زمانی مشخص
 • تحلیل و بررسی تخصصی محصول
 • قرار دادن تصاویر گرفته شده کاربران از محصولات خریداری شده
 • انتشار دیدگاه های مثبت و منفی کاربران در مورد محصول

تجربه ی کاربری ساده و روان

تجربه ی کاربری ساده و روان

دیجی کالا با وجود تمام شلوغی هایش طراحی ساده و تمیز خود را حفظ کرده است و دیجی کالا همیشه سعی کرده است تا جای ممکن مسیر انتخاب کالا و خرید را برای مشتریان خود ساده کند و با این که دیجی کالا محصولات بسیار زیادی را به کاربران خود ارائه می دهد و اما این محصولات و دسه بندی آن ها به گونه ای طراحی شده است که به راحتی قابل دستیابی باشند و تیم دیجی کالا همواره در حال بررسی و تجزیه و تحلیل رفتار کاربران سایت و اپلیکیشن موبایل است تا نیاز های کاربران را شناسایی کند و آن ها را رفع کند و تجربه ی کاربری خوبی را رقم بزند.

برای اینکه بتوانید ایده کسب و کاری خود را به واقعیت تبدیل کنید ابزار رسیدن به هدف و نقشه راه باید از ابتدا مشخص باشند و این مجموعه در ابتدا مشخص کرد که هدف از کسب و کار خود و ارائه اطلاعات وسیع و نقد های حرفه ای و ارائه یک تجربه خرید خوب است و این استراتژی ترکیبی از سایت های CNET و Amazon بود و همین یکی از راز های موفقیت دیجی کالا شد.

اتلاف وقت و شروع ایده آل یک دام بزرگ بر سر راه کسب و کار های نوپا است و با یک طرح ساده شروع کنید تا اشکالات احتمالی برای شما واضح شوند و سپس بهبود عملکرد و بهبود طرح کسب و کار را به مرور انجام دهید و استارت دیجی کالا با یکی از قالب های جوملا زده شد و اگر از همان ابتدا به فکر طراحی اپلیکیشن و وب سایت اختصاصی بودند چقدر زمان را از دست می دادند.

برادران محمدی مدیریت هزینه و بهبود عملکرد و دوری از تجمل گرایی را در راس کار خود قرار دادند که یکی از دلایل موفقیت دیجی کالا بود.

بهبود عملکرد و فرایند ها در هر مرحله از کسب و کار می تواند موجب موفقیت سریع تر شود و در زمانی که دیجی کالا شروع به کار کرد کشور از نظر زیرساخت فناوری اطلاعات وضعیت مناسبی نداشت و دیجی کالا از این وضعیت و زیر ساخت و عدم وجود قوانین شفاف نا امید نشد و بر بهبود مداوم تمرکز کرد که یکی از دلایل پیشرفت این شرکت است و علاوه بر شروع به موقع و تمرکز بر بهترین روش های بهره وری و رفع نیاز مشتری در هر مرحله باعث شد دیجی کالا مثل بسیاری از استارت آپ ها شکست نخورد.

بررسی رفتار مشتری

بررسی رفتار مشتری

یکی از راه های جذب مشتری و پیاده سازی ایده های نو و سودمند بررسی نیاز و رفتار مشتری است و دیجی کالا با بررسی رفتار مشتری و شناخت علایق و سلایق و نوع نیاز مشتریان توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند.

مدیریت سایت بر خلاف تصور عموم کار ساده ای نیست و برای مدیریت خوب و اصولی باید بر اصول بازاریابی و تبلیغات تسلط داشت و مدیران دیجی کالا هم به واسطه سابقه بیشتری که در زمینه مدیریت فروشگاه اینترنتی داشتند و توانستند استراتژی بهتری را برای مدیریت این مجموعه پیاده کنند.

دیجی کالا که در ابتدا فقط محصولات دیجیتال را در سایت موجود داشت و رفته رفته به تنوع محصولات خود اضافه کرد و همین مسئله سبب جذب کاربران بیشتر به خود شد و تنوع محصولات چه از نظر کیفیت و برند و همچنین تخفیفاتی که ارائه می شود رضایت کابران زیادی را به دنبال داشت.

یکی از راز های موفقیت دیجی کالا پشتیبانی صحیح است و دیجی کالا یک بخش جداگانه برای رسیدگی به امور مشتریان اختصاص داده است و مشتریان با تماس با پشتیبانی می توانند از وضعیت سفارش خود مطلع شوند یا در صورتی که بخواهند سفارشات خود را در بازه زمانی 7 روز مرجوع کنند.

تحلیل بازار اولین گام راه اندازی کسب و کار

تحلیل بازار اولین گام راه اندازی کسب و کار

قبل از ورود به بازار مشتری ، رقبا ، هزینه ، منابع و پتانسیل بازار را بسنجید و دغدغه آن زمان نبود سایتی با بررسی و نقد محصولات الکترونیکی بود که این دو برادر این مساله را درک کردند و همین ایده جرقه ای برای راه اندازی سایت دیجی کالا شد.

حمید محمدی در یکی از گفتگو های خود اشاره کرد که اولین مرحله طراحی مدل کسب و کار دیجی‌کالا و توسعه آن با توجه به شرایط کشور و مخاطبان بود و در ابتدای راه اندازی تمرکز را بر تولید محتوای غنی و تخصصی و نقد و بررسی بی طرفانه گذاشتیم و این مهم ترین نیاز مشتریان ما بود که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت و شاید بتوان گفت مهم ترین دلیل موفقیت دیجی کالا بود.

در واقع دیجی کالا با تمرکز بر روی فروش گجت های محدود شروع و محصولات خود را کم کم توسعه داد و جدا از این دیجی کالا با بررسی نیاز های بازار اقدام به راه اندازی استارت آپ های جدید می کند و برای مثال پلتفرم فروشگاه ساز دیجی کالا به نام دیجی فای که یکی از بخش های تازه تاسیس این شرکت مادر می باشد.

جذب سرمایه گذار

جذب سرمایه گذار

رشد هر کسب و کاری نیاز به سرمایه گذاری دارد و جذب سرمایه گذار می تواند سرعت رشد کسب و کار شما را کاملا صعودی کند و دیجی کالا در سال 1391 برای اولین بار با جذب سرمایه از شرکت سرآوا توانست رشد 200% را تجربه کند و همین مساله یکی از دلایل موفقیت دیجی کالا شد.

 • وام
 • گرنت
 • سرمایه‌گذاران فرشته ( Angel investors )
 • سرمایه‌گذاری جمعی ( Crowdfunding )

تمرکز روی تولید محتوای قوی نه صرفا فروش

تمرکز روی تولید محتوای قوی نه صرفا فروش

دیجی کالا بر تولید محتوای حرفه ای تاکید دارد و باید بدانید که تولید محتوا مهم است و نباید آن را دست کم بگیرید و شرکت هایی که فقط به دیده شدن خودشان در نتایج و فروش فکر می کنند و نمی توانند تجربه کاربری خوبی را رقم بزنند و باید در درجه اول محتوایی تولید کنید که نیاز کاربران را برآورده کند و به صورت مستمر محتوای با ارزش تولید کنید.

این سایت به طور ویژه به تقویت بخش مقالات ، توضیحات و اینفوگرافی محصولات و تولید پادکست اقدام کرده است به علاوه برای محصولات ویدیو نقد و بررسی می گذارد و به تبلیغات گسترده ای دست زده است و دیجی کالا از زمانی که شروع به کار کرد به تولید محتوای غنی پرداخت که هیچ سایت دیگری به آن نپرداخته بود و در واقع تمرکز آنها بر تولید محتوا درباره گجت های دیجیتال بود و تولید محتوای غنی به شکل مداوم یکی از راز های موفقیت دیجی کالا بود.

یکی از راز های موفقیت دیجی کالا این است که این مجموعه تجربه کاربری مناسبی را به مشتریان خود می دهد و سعی می کند که همیشه آن را بهبود بدهد و از نظرات کاربران در این بهبود استفاده کند و این شرکت با بررسی نیاز و رفتار مشتری و شناخت علایق کاربران تعداد کاربران خود را افزایش داده است و مثالی از تجربه کاربری مناسب ارائه موجودی به روز کالا ها ، رعایت روانشناسی رنگ ها و ظاهر مناسب سایت ، بخش نظرات و پاسخ دهی به موقع به کاربران و اطلاعات جامع در صفحه محصول است.

دیجی کالا بر خرید هوشمندانه و آگاهانه تاکید دارد و به همین دلیل امکان مقایسه محصولات را فراهم کرد تا کاربران قبل از خرید محصولات را با یک دیگر مقایسه کنند و شعار دیجی کالا بررسی ، انتخاب و خرید کالا است و شرکت دیجیکالا در شروع کار خود فقط به فروش محصولات دیجیتالی می پرداخت و به تدریج تنوع محصولات خود را بالا برد که این تنوع برند و محصول باعث پیشرفت این شرکت و رضایت کاربران شد.

دیجی کالا یک طبقه جداگانه را به امور مشتریان خود اختصاص داده است که مشتریان می توانند محصولات را به راحتی و در بازه زمانی 7 روزه تعویض کنند و کیفیت بسته بندی مناسب و جلب اعتماد کاربران از اصل بودن محصول است و در زمانی که اعتماد شما جلب شود و مطمئن شوید کالا اصل است با پرداخت کمی پول بیشتر مشکل نخواهید داشت و خدمات دیجی پلاس یکی دیگر از خدمات پشتیبانی محصولات است.

تضمین بهترین قیمت و اصل بودن کالا

تضمین بهترین قیمت و اصل بودن کالا

تضمین اصل بودن کالا از دیگر خدماتی است که دیجی کالا را از سایر فروشگاه ها متمایز می کند و این سایت با مقایسه قیمت ها بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه می دهد و از آنجایی که کاربران این سایت  از همه قشر های مردم است و این شرکت برای تبلیغات از همه روش های سنتی و آنلاین استفاده می کند و این کار را از طریق همه رسانه های مردمی انجام می دهد و تبلیغات سنتی را از طریق تلویزیون و رادیو و بیلبورد ها است و این سایت با تبلیغات توانسته است مشتریان زیادی را جذب کند و همین تبلیغات یکی از راز های موفقیت دیجی کالا شده است.

برای اینکه بتوانید از فروشگاه اینترنتی خود به سود بالایی برسید باید بر روی مشتریان وفادار سرمایه گذاری کنید و دیجی کالا هم روی وفاداری مشتریان خود تمرکز کند یکی از این طرح های وفادارای باشگاه مشتریان و امتیازات دیجی کلاب است که کارربان با هر خرید امتیاز دریافت می کنند و سپس با استفاده از امتیازات خود محصول دیگری خرید می کنند و ارائه کد ها و بن های تخفیف در مناسبت های مختلف و طرح های فروش ویژه روزانه و تخفیفات شگفت انگیز از مواردی است که سایت دیجی کالا برای مشتریان ارائه می دهد.

یکی دیگر از دلایل موفقیت دیجی کالا این است که نسبت به رقبای حال حاضر خود زمانی شروع به کار و اجرای ایده خود کرد که هنوز چنین فروشگاهی در ایران طراحی نشده بود و در واقع رقیب جدی نداشت.

شناسایی درست مشکلات و رفع اصولی آنها

شناسایی درست مشکلات و رفع اصولی آنها

از دیگر دلایل موفقیت این مجموعه این است که با قصد رفع مشکلات موجود وارد شد و یکی از این مشکلات عدم وجود فروشگاه محصولات اصل و دیگری نبود محتوای مناسب و امکان بررسی محصولات بود و آنها دقیقا می دانستند که دلیل وجودی فروشگاهشان چیست و می خواهند چکار انجام دهند و صفحه محصولات آن کاملا در جهت اعتمادسازی کاربران طراحی شده و به مواردی مانند زیر پرداخته است و صفحه حرفه ای محصول یکی از راز های موفقیت دیجی کالا است.

 • ضمانت بازگشت وجه به صورت شفاف
 • با قرار دادن نمودار قیمت به کاربران امکان مشاهده نوسان قیمت کالا ها رد طول زمان را می دهد
 • فیلتر هوشمند و حرفه ای دیجی کالا یعنی جست و جوی پیشرفته محصولات بر اساس ویژگی های آنها مانند برند ، حداقل و حداکثر قیمت و نام فروشنده
 • نمایش تعداد خریدارانی که محصول را پیشنهاد داده اند
 • امکان تحویل اکسپرس و پرداخت در محل
 • لیست فروشندگان کالای موردنظر
 • بررسی تخصصی محصول
 • انتشار هر نوع دیدگاه مثبت و منفی درباره محصول
 • انتشار تصاویر کاربران از محصول خریداری شده

سایت دیجی کالا با امکانات کاملی که دارد و رفع نیاز کاربران به خصوص ارائه اطلاعات کامل در مورد محصولات طرفداران زیادی دارد و باعث شده است تا بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت شبیه دیجی کالا باشند و برای طراحی سایت خود مشابه دیجی کالا می توانید از قالب های دیجی کالا استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی و اعتماد کاربران

فروشگاه اینترنتی و اعتماد کاربران

دلیل دیگری هم وجود دارد که دیجی کالا را بزرگترین سایت فروشگاهی تبدیل کرده است و زمانی که فردی به بازار های موبایل می رود خیلی از فروشنده ها و خرده فروش ها به علت نداشتن اطلاعات کافی و یا بعضی از کلاهبرداران برای گمراه کردن افراد اطلاعات صحیح از کارایی آن در اختیار افراد قرار نمی دهند و به همین علت بسیاری از افراد ترجیح می دهند در خانه بنشینند و در هر زمان از شبانه روز به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بروند و اطلاعات کاملا صحیح دریافت کنند و انواع و اقسام موبایل ها را بررسی و مقایسه کنند و از تخفیف های خیلی خوب این فروشگاه اینترنتی بهره مند گردند و بدون دردسر محصولی را که سفارش داده اند درب منزل تحویل بگیرند.

این روزها تنوع محصولات بسیار زیاد است و برای مثال به دلیل رقابت زیادی که میان تولید کننده های موبایل وجود دارد و هر روزه مدل های بسیار زیادی تولید و به بازار عرضه می شود و تاثیر بسیاری بر قیمت تلفن های همراه برنامه ها و آپشن های آن دارد و به همین دلیل وقتی افراد می خواهند موبایل بخرند انتخاب برایشان بسیار سخت می شود و ممکن است بین چندین و چند مدل گیج شوند.

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از هر مدل گوشی اطلاعات کامل و دقیق به همراه فیلم و عکس در صفحات وب فروشگاه خود قرار می دهد و نظر کاربران زیر هر محصول قرار دارد تا کاربران بتوانند به بهترین نحو محصول مورد نظرشان را با قیمت مدنظرشان خریداری کنند.