تیک تاک یک پلتفرم برای سرگرمی ویدیو های کوتاه است که همه را قادر می‌ سازد تا یک خالق داشته باشند و بینندگان تشویق می شوند تا ویدیو های خود را از بیان پرشور و خلاقانه به اشتراک بگذارند و از زاویه ای متفاوت تیک تاک ممکن است به عنوان یک پلت فرم برای ویدیو های کوتاه با برخی عناصر تجاری دیده شود و می‌ توانید انواع ویدیو های مربوط به ورزش ، حیوانات خانگی ، سرگرمی ، آموزش ، خرید ، DIY ، بچه‌ ها ، مدرسه ، بازی ، فناوری را در تیک تاک تماشا کنید و در شهر خود ویدیو های سرگرم کننده و تعداد زیادی ویدیو کوتاه از سراسر جهان خواهید دید.

مشکلات تیک تاک

مشکلات تیک تاک

با باز کردن تیک تاک ممکن است مشکلاتی مانند اتصال شبکه ناموفق یا ناتوانی در دریافت شماره تأیید و بسیاری موارد دیگر داشته باشید و در حالی که بالاخره زمان تماشای چند ویدیوی سرگرم‌کننده را داریم و یک خطای شبکه تیک تاک ممکن است واقعاً روحیه ما را از بین ببرد و ممکن است بدون اتصال به اینترنت و بدون اتصال به شبکه یا اتصال اینترنت ناپایدار را مشاهده کنید و این می تواند به دلیل وضعیت شبکه ما باشد یا ممکن است به دلیل مشکلات سرور یا سیم کارت دستگاه های تلفن همراه باشد و برای یادگیری چند نکته مفید برای حل مشکل اتصال بدون شبکه تیک تاک به خواندن ادامه دهید.

اتصال ضعیف اینترنت دلیل اصلی خطای شبکه تیک تاک است و هنگامی که با این خطا مواجه می شوید در ابتدا باید اتصال Wi-Fi یا شبکه تلفن همراه خود را بررسی کنید.

می توانید Wi-Fi یا شبکه تلفن همراه را خاموش کنید و حالت هواپیما را فعال کنید و پس از چند ثانیه حالت هواپیما را غیرفعال کنید و دوباره به Wi-Fi خود متصل شوید یا داده تلفن همراه را روشن کنید و دوباره رفرش کنید و ببینید آیا خطای شبکه حل شده است و برنامه های دیگر را در تلفن خود باز کنید و بررسی کنید که آیا همان خطای اتصال به اینترنت وجود دارد یا خیر و اگر این برنامه ها به درستی کار کنند و خطای عدم اتصال به اینترنت تیک تاک باید مربوط به خود برنامه باشد و برای رفع مشکل می توانید نکات زیر را دنبال کنید.

راه اندازی مجدد تیک تاک

راه اندازی مجدد تیک تاک

راه اندازی مجدد برنامه همیشه اول است و خطای شبکه تیک تاک گاهی اوقات با یک راه اندازی مجدد ساده قابل حل است.

برای دستگاه های اندروید : تیک تاک را در تنظیمات > برنامه‌ ها انتخاب کنید و برای راه اندازی مجدد برنامه تیک تاک روی دکمه توقف نیرو ضربه بزنید و سپس دوباره تیک تاک را باز کنید.

برای کاربران آیفون : برنامه تیک تاک را پیدا کنید و روی آن بلغزانید تا پس از باز کردن از طریق تغییر دهنده برنامه آن را خاموش کنید و برای راه اندازی مجدد برنامه تیک تاک به صفحه منو بروید.

بررسی سرور تیک تاک

بررسی سرور تیک تاک

اگر سرور تیک تاک خاموش باشد شما نمی‌ توانید به تیک تاک متصل شوید و با خطای عدم اتصال به شبکه مواجه می‌ شوید و اگر سرور از کار افتاده باشد و می‌ شنوید که دیگران در مورد آن در پلتفرم‌ های رسانه‌ های اجتماعی و انجمن‌ ها یا انجمن بحث می‌ کنند و می‌ توانید توییتر یا فیس‌بوک را بررسی کنید تا ببینید که شخص دیگری هم این مشکل تیک تاک را دارد یا ندارد.

بررسی به روز رسانی های تیک تاک : بررسی به‌روزرسانی‌ های برنامه تیک تاک و دستگاهی که از آن استفاده می‌ کنید روش مفید دیگری است و اگر یکی به‌روزرسانی شود و دیگری به‌روزرسانی نشود و در گاهی اوقات می‌ تواند به مشکل اتصال شبکه تیک تاک منجر شود و هر به‌روزرسانی معلقی را که پیدا کردید نصب کنید و دوباره امتحان کنید.

اگر برنامه شما خیلی قدیمی باشد ممکن است تیک تاک شما نتواند به شبکه متصل شود و هنگامی که یک به‌روزرسانی‌ آدرس سرور را تغییر می دهد و این اتفاق می افتد و در این شرایط باید به دنبال آپدیت باشید و در واقع برای جلوگیری از اشکالات و مشکلات عجیب و غریب باید همیشه برنامه خود را به روز نگه دارید.

وصل کردن VPN

وصل کردن VPN

مشکل عدم اتصال به اینترنت تیک تاک به طور بالقوه می تواند ناشی از برنامه های ممنوعه در منطقه فعلی شما مانند هند باشد و به دلیل نگرانی از اینکه این برنامه تهدیدی برای امنیت داده‌ های کشورشان است و برخی کشور ها تیک تاک را ممنوع کرده‌ اند و می توانید با استفاده از VPN دوباره از تیک تاک استفاده کنید و VPN یک پروکسی است که تمام ترافیک وب شما را به سرور دیگری ارسال می کند و از هویت شما محافظت می کند و اتصال پایدارتری را برای شما فراهم می کند و تیک تاک سرور های متعددی دارد که در سراسر جهان پخش شده اند و می توانید از VPN برای دور زدن سرور های مشکلی که به آنها متصل می شوید استفاده کنید.

پاک کردن کش برنامه

پاک کردن کش برنامه

مشکلات حافظه پنهان برنامه گاهی اوقات می تواند ریشه خطا های تیک تاک بدون اتصال به اینترنت باشد و داده ها توسط برنامه برای بارگذاری سریعتر ذخیره می شود و فایل‌ های کش می‌ توانند در طول زمان فساد ایجاد کنند و اگر حافظه پنهان پاک شود و هر فایل معیوب در برنامه حذف خواهد شد و در هنگامی که حافظه پنهان انباشته شده پاک نمی شود که می تواند به مشکل اتصال شبکه در تیک تاک منجر شود و سعی کنید کش برنامه را در دستگاه خود پاک کنید.

متصل شدن به اتصال شبکه دیگر : اگر مطمئن هستید مشکل TikTok no network مربوط به TikTok end نیست و ارزش آن را دارد که اتصال شبکه خود را برای مشکلات آزمایش کنید و یک برنامه دیگر را امتحان کنید و بررسی کنید که آیا نرم افزار اجرا می شود یا خیر و سعی کنید از وای فای به داده سلولی سوئیچ کنید و روتر خود را مجددا راه اندازی کنید.

حذف تیک تاک و نصب دوباره آن

حذف تیک تاک و نصب دوباره آن

اگر پیشنهادات بالا خطای عدم اتصال به شبکه را در تیک تاک برطرف نکرد شما می‌ توانید تیک تاک را از Google Play یا Apple Store حذف نصب و دوباره نصب کنید.

برای دستگاه اندروید : برنامه تیک تاک را در صفحه منو به مدت طولانی فشار دهید و پس از آن Uninstall App را انتخاب کنید و برنامه تیک تاک را در فروشگاه Google Play جستجو کنید و با ضربه زدن روی آن برنامه را روی دستگاه خود نصب کنید.

برای آیفون اپل : برنامه تیک تاک را در صفحه اصلی به مدت طولانی فشار دهید تا به آن بپرد و برای حذف برنامه گزینه حذف برنامه را انتخاب کنید و تیک تاک را در اپ استور جستجو کنید و پس از آن روی دکمه دریافت کلیک کنید.