بسیاری از افراد از لینکدین به صورت شخصی و حرفه ای برای رشد شبکه های خود و ارتقای شغل خود استفاده می کنند و لینکدین ابزاری عالی برای رشد کسب و کار شما است و این پلتفرم شما و شرکتتان را در معرض میلیون‌ ها ارتباط قرار می‌ دهد و به شما کمک می‌ کند تا با افراد و سایر مشاغل ارتباط برقرار کنید تا برند خود را تقویت کنید و لینکدین در هسته خود یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که بر توسعه شغلی ، ارتباطات حرفه ای ، بحث های صنعتی و سایر فعالیت های مرتبط با تجارت متمرکز است که می توانید مشتریان و کارمندان و شرکا را در لینکدین پیدا کنید.

  • لینکدین جامعه جهانی با بیش از 930 میلیون عضو و 63 میلیون شرکت دارد.
  • 40 درصد از بازاریابان B2B می گویند لینکدین موثر ترین ابزار آنها برای هدایت مشتریان با کیفیت بالا است.
  • 33 درصد از برند هایی که تبلیغات لینکدین را اجرا می کنند و شاهد افزایش قصد خرید و افزایش ویژگی های برند بوده اند.

اهداف بازاریابی لینکدین خود را تعیین کنید

اهداف بازاریابی لینکدین خود را تعیین کنید

هدف گذاری لینکدین در حوزه تبلیغات دیجیتال بی نظیر است و کسب‌ و کار های کوچک می‌ توانند صنعت دقیق و اندازه شرکت و نقش شغلی مردم را که می‌ دانند معمولاً محصول یا خدماتشان را می‌ خرند به صفر برسانند و برای مثال، اگر نرم‌افزار پشتیبانی مشتری را به کسب‌ و کار های کوچک در ایالات متحده می‌ فروشید و می‌ توانید کمپین‌ های تبلیغاتی خود را طوری تنظیم کنید که فقط به کسب‌ و کار هایی که کمتر از 100 کارمند دارند و مستقر در آمریکا در آن گروه فقط برای مدیران نمایش داده شود.

تلاش های شما به اندازه توانایی شما برای تمرکز بر اهداف درست موفقیت آمیز است و با شناسایی مهم ترین هدف برای استراتژی بازاریابی آنلاین خود شروع کنید و به عنوان مثال می توانید با ایجاد محتوای ارزشمند که اعتماد و آشنایی را تقویت می کند آگاهی از برند را افزایش دهید و یا می توانید با پرورش مکالمات معنادار با مشتریان فعلی درگیر شوید.

مخاطبان هدف خود را بشناسید

مخاطبان هدف خود را بشناسید
  • از تجزیه و تحلیل برای تعیین اطلاعات جمعیتی مشتری مانند سن و جنسیت و مکان استفاده کنید.
  • تحقیقات خود را برای کشف نقاط درد و علایق و اهداف انجام دهید.
  • در مورد پروفایل های لینکدین برخی از مشتریان ایده آل خود تحقیق کنید.
  • رقبا و اینفلوئنسر ها و سایر مشاغل موجود در جایگاه خود را تجزیه و تحلیل کنید.
  • تجزیه و تحلیل رقابتی به شما کمک می کند اطلاعاتی در مورد ترجیحات مخاطب جمع آوری کنید و درک کنید که در مقایسه با مارک های مشابه در چه جایگاهی قرار دارید.

برندی چشم نواز ایجاد کنید

برندی چشم نواز ایجاد کنید

میانگین فاصله توجه انسان حدود 8 ثانیه است و برند شما زمان محدودی برای تأثیرگذاری دارد و صفحه لینکدین شما نه تنها با مارک های دیگر یا پروفایل های لینکدین بلکه با دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماع و، برنامه ها و دیجیتال رقابت می کند و یک صفحه شرکت لینکدین یا نمایه شخصی ایجاد کنید که از طریق تصویر نمایه ، توضیحات شرکت ، تصاویر ، مشارکت کارکنان و فعالیت مداوم از بقیه متمایز باشد.

یک تقویم محتوا ایجاد کنید

یک تقویم محتوا ایجاد کنید

یک تقویم رسانه های اجتماعی برای ادامه تلاش های تولید محتوا ضروری است و برنامه ریزی و دیدن موارد گمشده و پیگیری دستیابی به هدف و درخواست بازخورد و دریافت تاییدیه ها را در یک مکان آسان می کند و می توانید از Planable برای آن استفاده کنید که بسیار عالی است و محتوای مرتبط و جذاب ارسال کنید و هر بار که یک پست ایجاد می کنید از خود بپرسید : آیا این چیزی است که مردم را کنجکاو می کند؟ آیا این جرقه مکالمه خواهد کرد؟ آیا برای فالوور های من ارزشی به همراه خواهد داشت و کاری کنید که مخاطب هدفتان احساس کند دیده شده و ارزشمند است.

عملکرد خود را اندازه گیری کنید

عملکرد خود را اندازه گیری کنید

در حال حاضر استراتژی بازاریابی لینکدین شما باید شکل خوبی داشته باشد و آماده کار باشد و تلاشی برای جلوگیری از جشن گرفتن شما نیست و تجزیه و تحلیل نتایج و بهینه سازی استراتژی لینکدین بسیار مهم است و برنامه بازاریابی لینکدین شما برای رسیدن به بهترین نتایج نیاز به تنظیم مداوم دارد و الگوریتم ها به طور بی وقفه در ارائه بهترین محتوا به کاربران کار می کنند و شما باید به کار روی استراتژی خود ادامه دهید و مردم بیشتر فراموش می کنند که لینکدین تماماً در مورد ایجاد شبکه شما است و رسانه های اجتماعی یک گفتگوی دو طرفه است و تمرکز بر ایجاد روابط و ارائه محتوای باکیفیت به مخاطبان را فراموش نکنید.

مردم بینش های مرتبط و قطعات رهبری فکری و منابع مفیدی را می خواهند که به آنها در حل مشکلات یا کسب دانش کمک کند و این چیزی است که تعامل و جامعه ای را که همه ما می خواهیم به دست می آورد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که شروع به کار روی استراتژی لینکدین خود کنید.

به گروه های لینکدین بپیوندید

به گروه های لینکدین بپیوندید

به گروه‌ های لینکدین بپیوندند که با جمعیت هدف آنها مرتبط است و این نه تنها یک راه عالی برای گوش دادن به آنچه مخاطبان شما در مورد آن صحبت می کنند است و ممکن است زمان هایی برای صاحبان مشاغل کوچک وجود داشته باشد که با هم تعامل داشته باشند یا توصیه های خود را ارائه دهند و InMail به سرعت اضافه می شود و این یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه هنگام ایجاد روابط با مشتریان بالقوه است.