راهنمای نظرات YouTube: مشاهده، پاسخ، حذف و موارد دیگر

در این مقاله با نحوه مشاهده تاریخچه نظرات YouTube خود، پاسخ به نظرات، حذف نظرات، تأیید نظرات، برجسته کردن نظرات و موارد دیگر آشنا می شوید.

بخش نظرات ویدیوی YouTube شما قسمت بسیار مهمی برای ایجاد تعامل با مخاطبان شماست و جایی است که در آن مکالمات درباره برند شما اتفاق می افتد –

نظرات یوتیوب فرصتی برای 1.7 میلیارد بازدید کننده ماهانه منحصر به فرد یوتیوب است تا آنچه را که دوست دارند، یا متنفرند را به سادگی با محتوایی که می بینند به اشتراک بگذارند. این نظرات می‌تواند مکانی برای منفی‌بافی باشد، و هم چنین می‌تواند فرصتی قدرتمند برای ایجاد جامعه مثبت و تعامل باشد.

بنابراین! اگر YouTube بخشی از استراتژی رسانه‌های اجتماعی شما است و می‌خواهید بیشترین استفاده را از حضورتان در آنجا ببرید، مدیریت مؤثر نظراتتان بسیار مهم است.

پاسخ دادن به کامنت ها نه تنها به طرفداران و دنبال‌کنندگان شما نشان می‌دهد که به حرف‌های آن‌ها اهمیت می‌دهید، هم چنین درگیر شدن با نظرات، مزیت بیشتری برای تقویت شما در الگوریتم YouTube دارد. ویدئوهایی که تعداد زیادی لایک، پاسخ و تعامل دارند، در نتایج جستجو بیشتر نشان داده می شوند.

نحوه کامنت گذاشتن روی ویدیوی یوتیوب

پاسخ به نظراتی که در ویدیوی شما داده می‌شوند مهم است؛ اما به عنوان یک برند، باید نظرات خود را نیز ارائه دهید.

چرا؟ اگر شما یکی از آن برندهای جدی هستید نظرات YouTube فرصتی برای نشان دادن هوش خیره‌کننده یا فرصت طلبی شماست. و نظرات یک حساب تجاری به طور خاص فرصتی برای القای حس اصالت و انسانیت بخشیدن به برند شماست.

از این گذشته، هر نظری که می‌گذارید یک مرجع دیگر و قرار گرفتن در معرض نام تجاری شما است (و فرصتی برای تأثیرگذاری عالی در الگوریتم YouTube).پس گپ بزنید! مکالمه ای را شروع کنید (در ویدیوی خود یا در بخش نظرات کاربر دیگر)

برای اظهار نظر:

  • در زیر  ویدیو، بخش نظرات را پیدا کنید.
  • پیام خود را در قسمت افزودن نظر تایپ کنید.
  • برای ارسال روی مثلث آبی رنگ کلیک کنید.

به خاطر داشته باشید که :

الف) شما فقط می توانید در مورد ویدیوهای عمومی نظر دهید.

ب) هنگامی که نظر خود را ارسال کردید، آن نیز عمومی خواهد بود و با حساب YouTube شما مرتبط می شود. بنابراین اگر نماینده برند خود هستید، مطمئن شوید که پیام شما لحن مناسبی دارد.

دانستن نحوه اظهار نظر تنها بخشی از معادله است و نحوه ارائه یک نظر خوب یک چیز دیگر است. یک نظر موفق در یوتیوب از یک برند باید مقداری ارزش ارائه دهد و فراتر از تلاش برای فروش باشد.

سعی کنید مشاهدات جالبی را به اشتراک بگذارید، شوخی کنید، اطلاعات مفیدی را فاش کنید یا برای یک طرفدار دلسوزی کنید. در نهایت یک لایک یا قلب فروتنانه همچنان می تواند تا حد زیادی نشان دهد که مطلب برای شما مفید بوده است.

کامنت هایلایت شده چیست؟

یک نظر برجسته در YouTube یک ویژگی خودکار است که هدف آن جلب توجه سازنده محتوا است.

اگر اعلانی در مورد پاسخ به یکی از نظرات خود، یا اعلانی در مورد نظر جدید در مورد یکی از ویدیوهای خود دریافت کردید، با زدن روی اعلان به بخش نظرات منتقل می شوید.

به عبارت دیگر: YouTube نظرات قابل توجهی را برای شما برجسته می کند تا مطمئن شود پیام های جدید یا پاسخ های مهم در میان جمعیت گم نمی شوند. هنگامی که نظر را دیدید یا با آن درگیر شدید،حالت برجسته ناپدید می شود.

سازندگان ویدیو همچنین می توانند نظرات را به صورت دستی برجسته کنند تا برای سهولت در پاسخ دادن بعداً آنها را پرچم گذاری کنند. برای انجام این کار، روی سه نقطه (که در کنار نام کاربری نظر دهنده قرار دارد) یک نظر کلیک کنید.

به عنوان مثال، این نظر از طرف یکی از طرفداران Animal Crossing، یک ماه پیش ارائه شده است،  با کلیک بر روی پروفایل ارسال کننده، می توانید پیغام شخصی را دقیقاً در بالای بخش نظرات برجسته کنید و بررسی و پاسخ به آن را آسان‌تر کنید.

جهت مشاهده ادامه مطلب لطفا اشتراک تهیه بفرمایید !!!

جهت تهیه اشتراک آموزش