بازاریابی ایمیلی چیست؟

بازاریابی ایمیلی را می توان به عنوان استفاده از ایمیل برای توزیع محتوای تبلیغاتی تعریف کرد. هدف تبلیغات می تواند افزایش درآمد یا آگاهی از برند باشد. برای انجام این کار، به یک لیست ایمیل نیاز دارید که در آن افرادی که برای دریافت پیام های شما شرکت کرده اند، ذخیره می شوند. سپس می‌توانید ایمیل‌هایی با پیوندهایی (متن و/یا تصاویر) که به عنوان تبلیغات برای وب‌سایت شما عمل می‌کنند، ارسال کنید.

بازاریابی ایمیلی شکلی از بازاریابی مستقیم است که به شما امکان می دهد پایگاه مشتری خود را ایجاد کرده و درگیر کنید.

زمانی که بازاریابی ایمیلی به درستی انجام شود، می تواند منجر به آگاهی بهتر از برند و افزایش فروش شود. ایمیل‌ها مستقیماً به صندوق ورودی مشتریان علاقه‌مندی ارسال می‌شوند که این نوع ارتباط را از تجارت شما انتخاب کرده‌اند.

بازاریابی ایمیلی زندگی شما را آسان‌تر می‌کند

بازاریابی ایمیلی زندگی شما را آسان‌تر می‌کند

بازاریابی آنلاین در طراحی و ایجاد ایمیل های جذاب و موثر که به رشد پایگاه مشتریان شما کمک می کند، تخصص دارد. از کپی‌نویسی گرفته تا طراحی ایمیل، تیم علم سئو با شما همکاری می‌کند تا کمپین‌های ایمیلی عالی ایجاد کنید که مشتریان بالقوه را درگیر خود کند.

داشتن یک متخصص که ایمیل های شما را مدیریت می کند، زمان ارزشمند شما را آزاد می کند تا بتوانید روی مهم ترین چیز تمرکز کنید: رشد شرکت خود!

چگونه یک کمپین ایمیلی ایجاد کنیم که فروش و دسترسی شرکت شما را افزایش دهد؟

علم سئو در زمینه نوشتن، طراحی، کپی رایتینگ، فهرست سازی و موارد دیگر برای کمپین های ایمیل موثر تخصص دارد.

ما با شما همکاری می کنیم تا یک کمپین ایمیلی ایجاد کنیم که مخاطبان هدف شما را جذب کند و مشتریان بالقوه را جذب کند. کارشناسان ما از قسمت‌های سخت مراقبت می‌کنند تا بتوانید روی مهم‌ترین چیز تمرکز کنید: رشد کسب‌وکارتان!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به رشد فروش و دسترسی شرکت شما کمک کنیم، همین امروز با تیم کارشناسان ما در بازاریابی آنلاین علم سئو تماس بگیرید! ما با افتخار به مشتریانی از مناطق زیر خدمات ارائه می دهیم

انواع کمپین بازاریابی ایمیلی

دو نوع اصلی از کمپین های ایمیل وجود دارد: پاسخگوی خودکار و انبوه.

ایمیل‌های پاسخ‌گوی خودکار، پیام‌های شخصی‌سازی‌شده و یک به‌فردی هستند که پس از انتخاب این سرویس از سوی شرکت شما ، برای مشتریان شما ارسال می‌شوند . محتوا به طور خاص برای هر گیرنده بر اساس علایق و ترجیحات منحصر به فرد آنها نوشته شده است. این یک راه عالی برای ایجاد آگاهی از برند و جذب مشتریان بالقوه است. ایمیل های پاسخگوی خودکار برای ایجاد یک پایه اعتماد بین کسب و کار شما و مشتری ارسال می شوند.

کمپین های ایمیل انبوه معمولاً پیام هایی یکباره هستند که به یک لیست ایمیل یا مجموعه انتخابی از گیرندگان ارسال می شوند. خدمات ارسال ایمیل انبوه ممکن است برای اهداف تبلیغاتی، اطلاعیه ها، خبرنامه ها، دعوت نامه های رویداد یا حتی برای به اشتراک گذاری به روز رسانی های شرکت مورد استفاده قرار گیرد.

آیا می دانستید که کمپین های بازاریابی ایمیلی سلاح مخفی در کسب و کار شما هستند؟

آیا می دانستید که کمپین های بازاریابی ایمیلی سلاح مخفی در کسب و کار شما هستند؟

کمپین های بازاریابی ایمیلی می توانند سلاح مخفی شما در رودخانه تجاری شما باشند! با یک ایمیل با دقت ساخته شده، این فرصت را دارید که پیام تجاری خود را با هزاران مشتری بالقوه به اشتراک بگذارید. اجازه ندهید این ابزار شگفت انگیز بدون استفاده بماند!

بسیاری از بخش‌های کمپین‌های بازاریابی شما را نمی‌توان اندازه‌گیری کرد، اما کمپین‌های ایمیلی به راحتی قابل پیگیری و اندازه‌گیری هستند.

یک ایمیل با دقت طراحی شده می تواند مشتریان بالقوه شما را به محصول شما علاقه مند کند تا آنها توسط هرزنامه خاموش نشوند. این چیزی است که خودت خواسته ای. شما می خواهید پیام شما (و هر پیام بعدی) را بدون ناامید شدن بخوانند زیرا همه اینها به نظر می رسد ناخواسته است.

هدف از بازاریابی ایمیلی چیست؟

هدف بازاریابی ایمیلی می تواند هر چیزی باشد، از آگاهی از برند، افزایش درآمد یا به دست آوردن مشترکین برای شرکت شما. اینها فقط چند نمونه هستند؛ امکانات بی پایان هستند!

تست A/B چیست؟

تست A/B روشی برای ارسال نسخه های مختلف ایمیل به لیست شما برای مقایسه آماری است. شما می توانید جنبه های مختلف ایمیل خود را آزمایش کنید، مانند طرح بندی، تصاویر، کپی و موارد دیگر. به این ترتیب می‌توانید ببینید که کدام حوزه‌ها با مشتریان شما بهتر کار می‌کنند و بر اساس آن تنظیم کنید.

ISP چیست؟

ISP یا ارائه دهنده خدمات اینترنتی سازمانی است که خدماتی را برای دسترسی، استفاده یا دسترسی به اینترنت ارائه می دهد. آنها همچنین مسئول ذخیره و نگهداری لیست ایمیل شما هستند. ISP ها می توانند شامل شرکت هایی مانند Google، Yahoo!، AOL، Comcast Cable، Cox Cable، Time Warner Cable، Verizon FIOS و غیره باشند.

لیست ایمیل مبتنی بر مجوز چیست؟

لیست ایمیل مبتنی بر مجوز، فهرست مشترکینی است که کاربران با دریافت ایمیل های شرکت شما موافقت کرده اند. این افراد به احتمال زیاد با پر کردن فرمی در سایت شما یا با نوعی انگیزه (کارت های هدیه، تخفیف و غیره) انتخاب کرده اند.

لیست ایمیل بسته چیست؟

لیست ایمیل بسته چیست؟

یک لیست ایمیل بسته ایمیلی است که در آن اعضا می توانند به یک گروه یا باشگاه وابسته باشند. همه آنها اهداف و علایق مشترکی دارند، بنابراین به طور منظم با یکدیگر تعامل می کنند و اطلاعات مربوط به موضوعات را به اشتراک می گذارند.

لیست ایمیل خریداری شده چیست؟

لیست ایمیل خریداری شده لیست ایمیلی است که شما از یک شرکت دیگر خریداری کرده اید. باید بدانید که اگر اطلاعات تماس موجود در لیست در ابتدا برای ارسال محتوای تبلیغاتی جمع‌آوری نشده باشد، نمی‌توان آن را یک لیست مبتنی بر مجوز در نظر گرفت.

لیست ایمیل باز چیست؟

یک لیست ایمیل باز یک لیست مشترک است که هر کسی می تواند در آن عضویت داشته باشد. هر کسی که پیوند صفحه ثبت نام را داشته باشد می تواند فرم را پر کند و به گروه یا انجمن مشترکین شما بپیوندد.

قالب ایمیل چیست؟

قالب ایمیل نسخه ای از ایمیل شما است که از آن برای ارسال محتوای تبلیغاتی استفاده می کنید. می توانید تصاویر مختلف، فراخوان برای اقدام، پاراگراف های متن و موارد دیگر را در متن ایمیل قرار دهید.

پاسخگویی چیست؟

پاسخگویی به این موضوع اشاره دارد که وقتی ایمیل شما با استفاده از دستگاه تلفن همراه (تلفن هوشمند، تبلت و غیره) برای شخصی ارسال می شود، چقدر خوب نمایش داده می شود. اگر ایمیل شما پاسخگو نیست، ممکن است متن و تصاویر موجود در ایمیل های شما برای خواندن آسان آنقدر کوچک باشد.

برخی از محبوب ترین موارد استفاده از کمپین های بازاریابی ایمیلی چیست؟

برخی از محبوب ترین موارد استفاده از کمپین های بازاریابی ایمیلی چیست؟

فروش محصولات یا خدمات
تامین امنیت مشتریان جدید
جذب مجدد مشتریان قدیمی
برقراری ارتباط با معاملات ویژه (تخفیف، کوپن و …)
ارائه اشتراک در خبرنامه
تبلیغ یک رویداد/محصول واحد
به یاد داشته باشید، امکانات بی پایان هستند!

content-is-king

برای داشتن یک کمپین موفق، به توجه مخاطبان خود نیاز دارید. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که آنچه نوشته اید برای مشتریان شما مرتبط و ارزشمند است. یک ایمیل با نرخ کلیک بالا و افزایش تبدیل یک موفقیت است.

ایمیل مارکتینگ به زبان ساده یعنی این که بتوانید با ارسال ایمیل مخاطب یا مشتری جدید به دست آورید یا از این راه بفروشید و درآمدتان را افزایش دهید و نکته مهمی که خوب است همین ابتدا بدانید این است که ایمیل مارکتینگ فقط ارسال انبوه ایمیل به هزاران نفر نیست و شما می‌ توانید از انواع استراتژی‌ ها و تکنیک‌ ها استفاده کنید که همه آنها در بستر ایمیل اتفاق می‌ افتد.