در این ویدیو، به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید از این پلتفرم شگفت انگیز برای یافتن ایده های جدید، طرح های دکوراسیون، آشپزی، مد و زیبایی، هنر و بسیاری از سایر موضوعات استفاده کنید. همچنین، با نکات و ترفند هایی برای استفاده بهینه از پینترست آشنا خواهید شد.

ایده پردازی

پینترست یک منبع بی کران از الهام و خلاقیت است و من اینجا را به عنوان یکی از منابع اصلی برای جستجوی ایده ها و الهام بخشی در زندگی روزمره خود استفاده می کنم. همچنین، در این ویدیو به بهترین روش ها برای سازماندهی بوردها (بورد) و پین ها (pin) در پروفایل خود نیز خواهیم پرداخت.

پینترست یک دنیایی از ایده ها، طرح ها و تصاویر زیباست که شما را تحت تاثیر قرار می دهد و به شما امکان می دهد خلاقیت خود را به نمایش بگذارید. پس همراه من باشید و با هم این دنیای جذاب را کاوش کنیم. اگر دنبال یک مکان برای پیدا کردن ایده های جدید و خلاقیت هستید، این ویدیو را از دست ندهید. بهترین روش ها و ترفند های استفاده از پینترست را در این ویدیو با شما به اشتراک می گذارم. به یاد داشته باشید که هیچ محدودیتی برای خلاقیت شما وجود ندارد!

انتخاب پینترست یا اینستاگرام

پینترست نام یکی از شبکه‌ های اجتماعی اشتراک گذاری تصاویر است و با اینکه Pinterest امکانات فراوانی دارد و دلیل این اتفاق محبوبیت بیش از حد اینستاگرام در ایران باشد.

پینترست جایی برای پین کردن تصاویر مورد علاقه یا اشتراک گذاری آن با دوستان است و اما به هیچ وجه طرز کارش مثل اینستاگرام نیست و در پینترست می‌ توانید هر تصویری که می‌ خواهید را پین کنید یا اینکه بورد های مخصوصی بسازید و تصاویر مرتبط را در یک بورد قرار دهید و این ابزار تحت وب با وب سایت ها و شبکه‌ های اجتماعی دیگر تعامل کامل دارد.

برای پیدا کردن تصاویر زمینه با کیفیت برای موبایل یا لپ تاپ تان پینترست می‌ تواند شما را در رسیدن به این هدف یاری کند و اگر دنبال دستور پخت یک غذای مخصوص یا تزیین خانه تان به سبکی جدید هستید می‌ توانید از پینترست کمک بگیرید.

در پینترست می‌ توانید به تعداد نامحدود آلبوم عکس داشته باشید و تصاویر را در هر اندازه‌ ای به آنجا اضافه کنید و این شبکه اجتماعی امکانات بی نظیری برای کسب و کار ها فراهم آورده تا بتوانند برند و کارهایشان را بهتر در معرض نمایش قرار دهند.