اگر شما یک بازاریاب آنلاین هستید که می خواهید جلوتر از رقیبان باشید، باید نحوه متفاوت بودن سئو در سال 2021 را پیگیری کنید.

فاکتورهای رتبه بندی برای سال 2021 بسیار با عوامل امروزی متفاوت است، و ما برخی از تأثیرگذارترین عوامل رتبه بندی سئو را برای سال 2021 بررسی می کنیم و دیدگاهی در مورد بهترین روش هایی که می توانید در حال حاضر استفاده کنید، ارائه می دهیم.

تحقیق کلمات کلیدی

این کمتر یک هنر و بیشتر یک علم خواهد بود. روند غالب در موقعیت‌یابی کلمات کلیدی، دیدن نتایج جستجو با جعبه‌های پاسخ فردی است. با افزایش تقاضا برای این نوع جستجوها، نیاز به گنجاندن کلمات کلیدی طولانی در استراتژی محتوای شما نیز افزایش می یابد.

سئو فرآیند ارتباط با موتورهای جستجو است که وب سایت شما در مورد چه چیزی است و در کجا باید برای جستجوهای مرتبط رتبه بندی شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید در گوگل برای «به من همبرگر بدهید» رتبه بندی کنید، باید کلمات کلیدی مانند آن را در توضیحات محتوای مقاله و توضیحات متا خود قرار دهید.

در زیر نکاتی در مورد نحوه شروع کار با سئو ارائه شده است.

1. باید روی هدف کاربر برای کلمات کلیدی تمرکز کنید زیرا به تعیین محتوایی که باید ایجاد شود و استراتژی کلی شما کمک می کند.

2. از کلمات کلیدی دم بلند در پست های وبلاگ جدید استفاده کنید، این عبارات جستجویی هستند که حاوی سه یا چند کلمه هستند. این نوع کلمات کلیدی بیشتر به آنچه کاربران جستجو می کنند اختصاص دارند.

3. روی ایجاد پست های منبعی مانند این تمرکز کنید که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مشتریان و کاربران شما قرار می دهد، این نوع پست ها نرخ تبدیل بالایی دارند.

4. پیوندهای داخلی زیادی را شامل کنید، این به ارتباط و رتبه بندی سئو با به اشتراک گذاشتن قدرت در سراسر وب سایت شما کمک می کند.

5. پیوندهایی با سایر وب سایت های مرتبط با محتوای شما ایجاد کنید، این به ایجاد اعتبار و اعتبار در طول زمان کمک می کند.

6. روی سرعت سایت وسواس نداشته باشید، اما مطمئن شوید که زمان بارگذاری همه صفحات شما کمتر از 3 ثانیه است وگرنه گوگل شما را جریمه می کند.

7. از داده‌های ساختاری نشانه‌گذاری استفاده کنید که به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا بفهمند اطلاعات شما در مورد چیست.

8. مطمئن شوید که تصاویر شما با پست مرتبط هستند، زیرنویس‌های واضحی دارند و از تگ‌های alt برای همه آنها استفاده می‌کنید.

9. همچنین مطمئن شوید که عناوین و توضیحات متا خود را با استفاده از کلمات کلیدی در آنها بهینه می کنید.

10. یک نقشه سایت برای وب سایت خود با تمام صفحاتی که می خواهید توسط موتورهای جستجو ایندکس شوند ارسال کنید تا مطمئن شوید که هیچ لینک یا تصویر خرابی وجود ندارد – این به جلوگیری از ورود گوگل کمک می کند.

در همان شروع کار برای بالا بردن بازدید سایت باید تمرکزتان روی پیدا کردن کلمات کلیدی باشد که نشان‌دهنده محتوای بلاگ شما است که معمولا تمرکز شما باید روی انتخاب یک یا دو کلمه کلیدی برای هرکدام از صفحات وب‌سایت‌تان باشد و ضمن اینکه می‌ توانید از ابزار های SEO و ابزار های پیدا کردن کلمات کلیدی برای پیدا کردن کلمات مرتبط کمک بگیرید.