هشتگ ها (Hashtags): از هشتگ های مرتبط با موضوع و محتوای ویدئو استفاده کنید. هشتگ ها کلمات کلیدی هستند که به کاربران در جستجوی محتوای مرتبط کمک می کنند. مطمئن شوید که هشتگ هایی را انتخاب کنید که واقعا به محتوای ویدئوی شما مرتبط هستند و جمهوری را جذب می کنند.

استفاده از هشتگ‌ ها در اینستاگرام یکی از ویژگی‌ های مهم در جذب تعامل و دیده شدن پست‌ ها است و با استفاده از هشتگ‌ ها کاربران می‌ توانند پست‌ های خود را به دسته‌بندی‌ های مختلف و مرتبط با موضوعات مورد علاقه خود تقسیم بندی کنند و استفاده از هشتگ برای پیشرفت در اینستاگرام مهمه است با وجود هشتگ گذاری می‌ توانید تعامل با کاربران را افزایش بدهید و می‌ تونید از هشتگ‌ ها و ترند های پر استفاده برای جذب کاربران بیشتر استفاده کنید.

هشتگ ها چه ابزاری هستند؟

هشتگ ها ابزار های فوق العاده قدرتمند در رسانه های اجتماعی هستند و یکی از مهم ترین عناصر ارتباط در دنیای دیجیتال به شمار می روند و هشتگ برچسبی برای دسته بندی موضاعات در سطح جهانی است.

هشتگ یک راه برای طبقه بندی و گروه بندی مطالب مشابه در کنار هم بشمار می رود و هشتگ در شبکه های اجتماعی مختلف کاربرد دارد و به کاربران کمک می کند تا از طریق سرچ پست مورد نظر را راحت تر پیدا کنند.

هشتگ توضیح : جهت طبقه بندی موضوعات و یا انتقال حس محتوای پست شده به مخاطب استفاده می شود.

هشتگ برند : شرکت های مختلف برای معرفی برند خود از هشتگ نام برندشان استفاده می کنند و این هشتگ ها به صورت ثابت روی تمام پست ها ثبت می شود و معرف کسب و کار است.

هشتگ کمپین یا مدت دار : در مدت های کوتاه و مشخص در یک مسابقه یا یک رویداد طراحی و استفاده می شوند و پس از مدت زمان معینی به پایان می رسند.