چگونه یک کمپین برنده بین پلتفرمی برنامه ریزی کنیم: نکات و مثال ها

در این مقاله نحوه اجرا، برنامه ریزی و پیگیری یک کمپین چند پلتفرمی را در رسانه های اجتماعی می آموزید و از نمونه هایی از کمپین های موفق الهام می گیرید.

اگر نام تجاری شما دارای حساب‌هایی در چندین حساب رسانه‌های اجتماعی است، تلاش شما باید برای حفظ  معیارها، مخاطبان و اهداف خاص برای هر پلتفرم باشد. درک همه چیز و حفظ حضور فعال روی برند در سراسر شبکه ها می تواند یک چالش باشد.

کمپین چند پلتفرمی چیست؟

کمپین های چند پلتفرمی، کمپین های رسانه های اجتماعی هستند که در چندین پلتفرم اجرا می شوند. آن‌ها با پیام‌هایی متناسب با هر پلتفرم که آگاهی، علاقه و تعامل ایجاد می‌کند، با مخاطبان شما ارتباط برقرار می‌کنند.

با ایجاد محتوای اصلی و همسو با روح هر پلتفرم، بازاریابی شما به جای «آن احساس تبلیغاتی» که مردم مشتاق فرار از آن هستند، به یک تجربه  یکپارچه تبدیل می‌شود. علاوه بر این، متناسب کردن کمپین خود با مشخصات  هر پلتفرم به این معنی است که بهترین شانس را برای تعامل واقعی مخاطبان با شما خواهید داشت.

مزایای کمپین های چند پلتفرمی چیست؟

پلتفرم های مختلف با اهداف متفاوتی بوجود آمده اند. برای مثال، ممکن است در اینستاگرام و توییتر آگاهی ایجاد کنید، اما از تبلیغات فیس بوک فالور جذب کنید.

برخی از پلتفرم ها بصری هستند، برخی مبتنی بر متن هستند. یک استراتژی چند پلتفرم تضمین می کند که محتوای شما در جایی که پست شده منطقی است.

آن‌ها نسبت به کمپین‌های تک پلتفرمی دسترسی بیشتری دارند.

برندسازی مداوم باعث ایجاد وفاداری و اعتماد می شود.

9 نکته برای برنامه ریزی یک کمپین برنده بین پلتفرم

با سپاس از حق انتخاب شما 

جهت دسترسی به ادامه مطلب در سایت علم سئو عضو شوید

ورود به سایت

عضویت در سایت