10 تا از بهترین برنامه های ویرایش عکس اینستاگرام

در حالی که هزاران برنامه عالی وجود دارد که به شما کمک می کند پست های خود را برای اینستاگرام به بهترین شکل ممکن انجام دهید، اینها برخی از ابزارهای مورد پر استفاده برای ویرایش عکس هستند.

1. Hootsuite Photo Editor

با ویرایشگر تصویر Hootsuite، می‌توانید اندازه عکس‌های خود را با توجه به نیازهای شبکه‌های اجتماعی از پیش تعیین‌شده، از جمله اینستاگرام، تغییر دهید. همچنین می توانید میزان روشنایی نور را تنظیم کنید، فیلترها و نقاط فوکوس را اعمال کنید، متن را وارد کنید و موارد دیگر.

2. VSCO

این برنامه دارای 10 فیلتر از پیش تعیین شده رایگان است (برای ارتقای حساب خود باید هزینه کنید و به بیش از 200 فیلتر دیگر دسترسی خواهید داشت) و دارای ابزارهای ویرایش پیچیده ای است که به تنظیم کنتراست، اشباع، دانه بندی و محو شدن کمک می کند. ابزار “Recipes” به شما امکان می دهد ترکیب مورد علاقه خود را از ویرایش ها ذخیره کنید.

لینک دانلود این برنامه :

3. a color story

فیلترهای فراوان (رنگ های سفید روشن یا رنگ های بد شکل را متناسب با سبک خود انتخاب کنید)، 120 افکت و ابزارهای ویرایش سطح بالا که به جزئیات عکاسی می پردازند (در صورتی که می خواهید “منحنی های عملکردی و HSL” خود را تغییر دهید).

A Color Story همچنین پیش نمایشی از شبکه شما دارد تا بتوانید ظاهری منسجم را به کار ببرید.

لینک دانلود این برنامه

4. Avatan Photo Editor

در حالی که یک کتابخانه قوی از جلوه ها، برچسب ها، بافت ها و قاب ها در ویرایشگر عکس Avatan وجود دارد، ابزارهای روتوش ممکن است مفیدترین باشند. پوست را صاف کنید، لکه های تیره را روشن کنید و جزئیات حواس پرتی را به راحتی ویرایش کنید.

لینک دانلود این برنامه

5. Snapseed

Snapseed که توسط Google توسعه داده شده است، یک جعبه ابزار قوی برای ویرایش عکس است که به راحتی در گوشی می تواند ویرایش عکس های شما را انجام دهد. ابزار براش به شما اجازه می دهد تا اشباع، روشنایی و گرما را به راحتی روتوش کنید.

لینک دانلود این برنامه:

6. Adobe Lightroom

آیا نمی دانید چگونه عکس های اینستاگرام را سریع ویرایش کنید؟

این ابزار عکس نه تنها ویرایش عکس‌های شما را بر روی تلفن یا دسکتاپ شما آسان می‌کند، بلکه برنامه ویرایش انتخابی برای افرادی است که از تنظیمات از پیش تعیین شده به عنوان فیلتر استفاده می‌کنند.

ابزار برجسته هوشمند ویرایش فقط سوژه عکس یا فقط پس زمینه را با یک کلیک یا ضربه آسان می کند … اما نقطه ضعف این است که برای دسترسی به قوی ترین ابزارها، اشتراک پولی است.

لینک دانلود این برنامه :

7. Afterlight

کتابخانه فیلتر با فیلترهای سفارشی عکاسان پر شده است، بنابراین می‌دانید که گزینه‌های بسیار خوبی برای غربال کردن دارید. ابزارهای پیشرفته و روکش های جالب (بافت گرد و غبار) به عکس ها کیفیتی واقعی شبیه فیلم می بخشد.

لینک دانلود این برنامه

8. Adobe Photoshop Express

این نسخه موبایلی سریع فتوشاپ است و از فناوری هوش مصنوعی برای کنترل هوشمندانه کاهش نویز، روتوش، برش‌ها و موارد دیگر بهره می‌برد تا با چند ضربه اشیا را حذف کند.

لینک دانلود این برنامه :

9. TouchRetouch

TouchRetouch نوعی عصای جادویی برای رفع هر لحظه ناخوشایند در عکس شما است: با چند ضربه  آن خط نور حواس‌پرتی یا اشیای اضافی عکس در پس‌زمینه ناپدید می‌شود.  با این برنامه لکه ها جایی برای پنهان شدن خواهند داشت.

لینک دانلود این برنامه :

10. Facetune

بیش از 100 میلیون کاربر این ابزار ویرایش چهره واقعی را دانلود کرده اند. تکه‌های خشن را به‌طور نامحسوس صاف کنید، بهترین ویژگی‌های خود را تقویت کنید.

اما در مورد ویژگی های ویرایش زیاده روی نکنید. بسیاری از کاربران اینستاگرام به اندازه کافی باهوش هستند که تشخیص دهند چه زمانی اینفلوئنسرهای مورد علاقه آنها چهره خود را بیش از حد ویرایش می کنند و ممکن است به مزاقشان خوش نیاید

لینک دانلود این برنامه :